Панорамні ліфти
ТИПИ ЛІФТІВНаша Компанія проєктує, продає і встановлює панорамні ліфти для котеджів, багатоквартирних будинків, бізнес-центрів і високотехнологічних будівель.
Ультрасучасна прозора кабіна з триплексного скла, чудовий огляд, не просто підйом, а захоплива пригода, що захоплює дух, - йдеться, звісно ж, про панорамні ліфти європейського виробництва, які пропонує компанія.
Панорамний ліфт не обмежений за поверховістю, швидкістю і вантажопідйомністю і відрізняється від звичайного ліфта красивою прозорою панорамною кабіною.
Причому панорамний ліфт може бути змонтований зовні будівлі і стати архітектурною прикрасою або ж усередині, наприклад, у центрі атріуму, а в рух підйомник може приводити гідравлічна та електромеханічна системи. У яких же випадках, який ліфт доречніше вибрати?
Шахта всередині чи зовні?
Залежно від того, що потрібно продемонструвати, ми встановлюємо шахту панорамного ліфта зовні, закріпивши на стіні будівлі, або всередині - в окремій шахті з колон або на внутрішній стіні.
У торгових комплексах, аеропортах, клініках, виставкових центрах і промислових будівлях внутрішній ліфт із прозорою кабіною неймовірно функціональний. Проїзд у ньому краще за будь-якого агітатора рекламує магазини, кафе і розважальні заклади.
Або ж замість консультанта інформує, що де знаходиться, а також дає змогу зробити безпечний огляд виробничого процесу. Зовнішні панорамні ліфти більше пасують для котеджів і багатоповерхових будинків із мальовничим оглядом навколо, а також архітектурних споруд в історичних центрах.
А ось якщо будівля вже побудована, на перший план виходить і такий параметр, як міцність несучих стін і витривалість фундаменту. У таких ситуаціях часто стіни не розраховані на додаткове навантаження, так само, як і інженерні мережі, покрівля та фундамент. Тому зазвичай ми рекомендуємо зовнішній панорамний ліфт.
Про привід
Ще один важливий момент: рух панорамного обладнання забезпечується двома типами приводних систем: гідравлічною або електромеханічною. Підйом за допомогою гідроциліндра здійснюється на висоту до 15 м.
Це економні ліфти, які працюють порівняно тихо. Тому для зовнішнього застосування в котеджах, і внутрішнього в будівлях, де вітається безшумність. Наприклад, у медичних центрах ми рекомендуємо встановлювати гідравлічні панорамні ліфти.
Однак якщо будівля вища за 15 м підходять тільки ліфти з потужними безредукторними електричними двигунами постійного або змінного струму. Вони мають плавний хід завдяки пристрою частотного регулювання.